400TXW47MEFC10X45
Prehľad produktov
Číslo dielu: 400TXW47MEFC10X45
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 47UF 20% 400V RADIAL
listoch: 1.400TXW47MEFC10X45.pdf2.400TXW47MEFC10X45.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie 400TXW47MEFC10X45
Číslo dielu 400TXW47MEFC10X45 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 47UF 20% 400V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 83963 pcs Dátový hárok 1.400TXW47MEFC10X45.pdf2.400TXW47MEFC10X45.pdf
Napätie - hodnotené 400V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria TXW Ripple Current @ nízkej frekvencie 450mA @ 120Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks
Životnosť @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.850" (47.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 47µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
kapacitné 47µF aplikácia General Purpose