400TXW22MEFC8X40
Prehľad produktov
Číslo dielu: 400TXW22MEFC8X40
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM
listoch: 1.400TXW22MEFC8X40.pdf2.400TXW22MEFC8X40.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie 400TXW22MEFC8X40
Číslo dielu 400TXW22MEFC8X40 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 78075 pcs Dátový hárok 1.400TXW22MEFC8X40.pdf2.400TXW22MEFC8X40.pdf
Napätie - hodnotené 400V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria TXW Ripple Current @ nízkej frekvencie 260mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 390mA @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar Balík / puzdro Radial, Can
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks Životnosť @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.138" (3.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.673" (42.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 22µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C kapacitné 22µF