400SXW82MEFC18X40
Prehľad produktov
Číslo dielu: 400SXW82MEFC18X40
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 82UF 20% 400V RADIAL
listoch: 1.400SXW82MEFC18X40.pdf2.400SXW82MEFC18X40.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
  • správa
Špecifikácie 400SXW82MEFC18X40
Číslo dielu 400SXW82MEFC18X40 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 82UF 20% 400V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 38681 pcs Dátový hárok 1.400SXW82MEFC18X40.pdf2.400SXW82MEFC18X40.pdf
Napätie - hodnotené 400V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.709" Dia (18.00mm)
séria SXW Ripple Current @ nízkej frekvencie 460mA @ 120Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 82µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapacitné 82µF aplikácia General Purpose