400TDSS84
Delta ElectronicsDelta Electronics
Delta Electronics
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 400TDSS84
Výrobca / Značka: Delta Electronics
Popis produktu LINE FILTER 480VAC 400A CHASS
listoch: 1.400TDSS84.pdf2.400TDSS84.pdf3.400TDSS84.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 87 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 87 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie 400TDSS84
Číslo dielu 400TDSS84 Výrobca Delta Electronics
popis LINE FILTER 480VAC 400A CHASS Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 87 pcs Dátový hárok 1.400TDSS84.pdf2.400TDSS84.pdf3.400TDSS84.pdf
Napätie - menovité napätie - Napätie - menovité napätie 480V
Stýl ukončenia Quick Connect séria TDS
Ostatné mená 603-1680 Prevádzková teplota -
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
indukčnosť 3µH Frekvencia - prevádzka 50/60Hz
Typ filtra Three Phase (Delta) prúd 400A