400SXC56MEFCSN22X25
Prehľad produktov
Číslo dielu: 400SXC56MEFCSN22X25
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 56UF 20% 400V SNAP
listoch: 1.400SXC56MEFCSN22X25.pdf2.400SXC56MEFCSN22X25.pdf
  • správa
Špecifikácie 400SXC56MEFCSN22X25
Číslo dielu 400SXC56MEFCSN22X25 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 56UF 20% 400V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 55299 pcs Dátový hárok 1.400SXC56MEFCSN22X25.pdf2.400SXC56MEFCSN22X25.pdf
Napätie - hodnotené 400V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.866" Dia (22.00mm)
séria SXC Ripple Current @ nízkej frekvencie 450mA @ 120Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In
Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 56µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
kapacitné 56µF aplikácia General Purpose