400SXC56MEFC25X20
Prehľad produktov
Číslo dielu: 400SXC56MEFC25X20
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 56UF 20% 400V SNAP
listoch: 1.400SXC56MEFC25X20.pdf2.400SXC56MEFC25X20.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
  • správa
Špecifikácie 400SXC56MEFC25X20
Číslo dielu 400SXC56MEFC25X20 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 56UF 20% 400V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 13718 pcs Dátový hárok 1.400SXC56MEFC25X20.pdf2.400SXC56MEFC25X20.pdf
Napätie - hodnotené 400V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.984" Dia (25.00mm)
séria SXC Ripple Current @ nízkej frekvencie 390mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 448.5mA @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 56µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C kapacitné 56µF