400RX3047M16X25
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 400RX3047M16X25
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM RAD
listoch: 1.400RX3047M16X25.pdf2.400RX3047M16X25.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
  • správa
Špecifikácie 400RX3047M16X25
Číslo dielu 400RX3047M16X25 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM RAD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 35879 pcs Dátový hárok 1.400RX3047M16X25.pdf2.400RX3047M16X25.pdf
Napätie - hodnotené 400V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.630" Dia (16.00mm)
séria RX30 hodnotenie AEC-Q200
polarizácia Polar Balík / puzdro Radial, Can
Prevádzková teplota -25°C ~ 130°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 33 Weeks
Životnosť @ Temp. 4000 Hrs @ 130°C Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 47µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 130°C
kapacitné 47µF aplikácia Automotive