400RX304.7M8X20
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 400RX304.7M8X20
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 4.7UF 20% 400V RADIAL
listoch: 1.400RX304.7M8X20.pdf2.400RX304.7M8X20.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 400RX304.7M8X20
Číslo dielu 400RX304.7M8X20 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 4.7UF 20% 400V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 236026 pcs Dátový hárok 1.400RX304.7M8X20.pdf2.400RX304.7M8X20.pdf
Napätie - hodnotené 400V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria RX30 Ripple Current @ nízkej frekvencie 24mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 120mA @ 100kHz hodnotenie AEC-Q200
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -25°C ~ 130°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 130°C
Rozostup vedenia 0.138" (3.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 4.7µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 130°C kapacitné 4.7µF