400RX301M6.3X11
RubyconRubycon
400RX301M6.3X11 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 400RX301M6.3X11
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 1UF 20% 400V RADIAL
listoch: 1.400RX301M6.3X11.pdf2.400RX301M6.3X11.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie 400RX301M6.3X11
Číslo dielu 400RX301M6.3X11 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 1UF 20% 400V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 491509 pcs Dátový hárok 1.400RX301M6.3X11.pdf2.400RX301M6.3X11.pdf
Napätie - hodnotené 400V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.248" Dia (6.30mm)
séria RX30 Ripple Current @ nízkej frekvencie 12mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 60mA @ 100kHz hodnotenie AEC-Q200
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 1189-2287
Prevádzková teplota -25°C ~ 130°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks
Životnosť @ Temp. 1000 Hrs @ 130°C Rozostup vedenia 0.098" (2.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 1µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 130°C
kapacitné 1µF aplikácia Automotive