400QXW75MEFC18X20
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 400QXW75MEFC18X20
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu PENCIL CAP
listoch: 1.400QXW75MEFC18X20.pdf2.400QXW75MEFC18X20.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
  • správa
Špecifikácie 400QXW75MEFC18X20
Číslo dielu 400QXW75MEFC18X20 Výrobca Rubycon
popis PENCIL CAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 64598 pcs Dátový hárok 1.400QXW75MEFC18X20.pdf2.400QXW75MEFC18X20.pdf
Napätie - hodnotené 400V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.709" Dia (18.00mm)
séria QXW hodnotenie -
polarizácia Polar Balík / puzdro Radial, Can
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 75µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapacitné 75µF