400NXG270MEFC30X35
Prehľad produktov
Číslo dielu: 400NXG270MEFC30X35
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP
listoch: 1.400NXG270MEFC30X35.pdf2.400NXG270MEFC30X35.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie 400NXG270MEFC30X35
Číslo dielu 400NXG270MEFC30X35 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 19453 pcs Dátový hárok 1.400NXG270MEFC30X35.pdf2.400NXG270MEFC30X35.pdf
Napätie - hodnotené 400V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.181" Dia (30.00mm)
séria NXG Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.63A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.282A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 270µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 10000 Hrs @ 105°C kapacitné 270µF