400NXG180MEFC20X50
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 400NXG180MEFC20X50
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP
listoch: 1.400NXG180MEFC20X50.pdf2.400NXG180MEFC20X50.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
  • správa
Špecifikácie 400NXG180MEFC20X50
Číslo dielu 400NXG180MEFC20X50 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 41373 pcs Dátový hárok 1.400NXG180MEFC20X50.pdf2.400NXG180MEFC20X50.pdf
Napätie - hodnotené 400V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.787" Dia (20.00mm)
séria NXG Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.37A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.918A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 2.047" (52.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 180µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 10000 Hrs @ 105°C kapacitné 180µF