400LSU12000MNB90X191
RubyconRubycon
400LSU12000MNB90X191 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 400LSU12000MNB90X191
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 12000UF 20% 400V SCREW
listoch: 1.400LSU12000MNB90X191.pdf2.400LSU12000MNB90X191.pdf3.400LSU12000MNB90X191.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 893 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 893 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie 400LSU12000MNB90X191
Číslo dielu 400LSU12000MNB90X191 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 12000UF 20% 400V SCREW Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Napätie - hodnotené 400V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 3.543" Dia (90.00mm)
séria LSU Ripple Current @ nízkej frekvencie 31.5A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 44.1A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Screw Terminals Ostatné mená 1189-1924
400LSU12000M90X191
Prevádzková teplota -25°C ~ 85°C Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks
Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 1.236" (31.40mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 7.638" (194.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 12000µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
kapacitné 12000µF aplikácia General Purpose