400LSU10000M90X145
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 400LSU10000M90X145
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu SCREW TERMINAL
listoch: 1.400LSU10000M90X145.pdf2.400LSU10000M90X145.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
10 pcs
  • správa
Špecifikácie 400LSU10000M90X145
Číslo dielu 400LSU10000M90X145 Výrobca Rubycon
popis SCREW TERMINAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1041 pcs Dátový hárok 1.400LSU10000M90X145.pdf2.400LSU10000M90X145.pdf
Napätie - hodnotené 400V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 3.543" Dia (90.00mm)
séria LSU hodnotenie -
polarizácia Polar Balík / puzdro Radial, Can - Screw Terminals
Prevádzková teplota -25°C ~ 85°C Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks
Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 1.236" (31.40mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 5.827" (148.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 10000µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
kapacitné 10000µF aplikácia General Purpose