400LLE6.8MEFC10X16
RubyconRubycon
400LLE6.8MEFC10X16 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 400LLE6.8MEFC10X16
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 6.8UF 20% 400V RADIAL
listoch: 1.400LLE6.8MEFC10X16.pdf2.400LLE6.8MEFC10X16.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 400LLE6.8MEFC10X16
Číslo dielu 400LLE6.8MEFC10X16 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 6.8UF 20% 400V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 224672 pcs Dátový hárok 1.400LLE6.8MEFC10X16.pdf2.400LLE6.8MEFC10X16.pdf
Napätie - hodnotené 400V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria LLE Ripple Current @ nízkej frekvencie 85mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 161mA @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks Životnosť @ Temp. 20000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.689" (17.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 6.8µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 20000 Hrs @ 105°C kapacitné 6.8µF