400LLE4.7MEFCT810X12.5
RubyconRubycon
400LLE4.7MEFCT810X12.5 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 400LLE4.7MEFCT810X12.5
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 4.7UF 20% 400V RADIAL
listoch: 1.400LLE4.7MEFCT810X12.5.pdf2.400LLE4.7MEFCT810X12.5.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • správa
Špecifikácie 400LLE4.7MEFCT810X12.5
Číslo dielu 400LLE4.7MEFCT810X12.5 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 4.7UF 20% 400V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 157656 pcs Dátový hárok 1.400LLE4.7MEFCT810X12.5.pdf2.400LLE4.7MEFCT810X12.5.pdf
Napätie - hodnotené 400V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria LLE Ripple Current @ nízkej frekvencie 61mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 122mA @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 1189-4193-1
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks
Životnosť @ Temp. 15000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.551" (14.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 4.7µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 15000 Hrs @ 105°C
kapacitné 4.7µF aplikácia General Purpose