400LLE1.2MEFC8X9
RubyconRubycon
400LLE1.2MEFC8X9 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 400LLE1.2MEFC8X9
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 1.2UF 20% 400V RADIAL
listoch: 1.400LLE1.2MEFC8X9.pdf2.400LLE1.2MEFC8X9.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie 400LLE1.2MEFC8X9
Číslo dielu 400LLE1.2MEFC8X9 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 1.2UF 20% 400V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 417933 pcs Dátový hárok 1.400LLE1.2MEFC8X9.pdf2.400LLE1.2MEFC8X9.pdf
Napätie - hodnotené 400V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria LLE Ripple Current @ nízkej frekvencie 28mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 56mA @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks Životnosť @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.138" (3.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.413" (10.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 1.2µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C kapacitné 1.2µF