400LEX6.8MEFC10X16
RubyconRubycon
400LEX6.8MEFC10X16 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 400LEX6.8MEFC10X16
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 6.8UF 20% 400V RADIAL
listoch: 1.400LEX6.8MEFC10X16.pdf2.400LEX6.8MEFC10X16.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie 400LEX6.8MEFC10X16
Číslo dielu 400LEX6.8MEFC10X16 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 6.8UF 20% 400V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 233986 pcs Dátový hárok 1.400LEX6.8MEFC10X16.pdf2.400LEX6.8MEFC10X16.pdf
Napätie - hodnotené 400V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria LEX Ripple Current @ nízkej frekvencie 85mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 161mA @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 1189-2730
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks
Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.709" (18.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 6.8µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 125°C
kapacitné 6.8µF aplikácia General Purpose