400CFX8R2MEFC8X23
RubyconRubycon
400CFX8R2MEFC8X23 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 400CFX8R2MEFC8X23
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 8.2UF 20% 400V RADIAL
listoch: 1.400CFX8R2MEFC8X23.pdf2.400CFX8R2MEFC8X23.pdf
  • správa
Špecifikácie 400CFX8R2MEFC8X23
Číslo dielu 400CFX8R2MEFC8X23 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 8.2UF 20% 400V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 237921 pcs Dátový hárok 1.400CFX8R2MEFC8X23.pdf2.400CFX8R2MEFC8X23.pdf
Napätie - hodnotené 400V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria CFX Ripple Current @ nízkej frekvencie 120mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 400mA @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 30 Weeks Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.138" (3.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.984" (25.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 8.2µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapacitné 8.2µF