400CFX6.8MEFC10X16
RubyconRubycon
400CFX6.8MEFC10X16 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 400CFX6.8MEFC10X16
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 6.8UF 20% 400V RADIAL
listoch: 1.400CFX6.8MEFC10X16.pdf2.400CFX6.8MEFC10X16.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie 400CFX6.8MEFC10X16
Číslo dielu 400CFX6.8MEFC10X16 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 6.8UF 20% 400V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 249427 pcs Dátový hárok 1.400CFX6.8MEFC10X16.pdf2.400CFX6.8MEFC10X16.pdf
Napätie - hodnotené 400V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria CFX Ripple Current @ nízkej frekvencie 66mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 220mA @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 1189-2283
400CFX6.8MEFC10X16-ND
Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks
Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.709" (18.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 6.8µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapacitné 6.8µF aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
400CFX6R8MEFCT810X16
400CFX6R8MEFCT810X16
výrobcovia: Rubycon
popis: CAP ALUM 6.8UF 20% 400V RADIAL
Skladom: 263272 pcs
Stiahnuť ▼: 400CFX6R8MEFCT810X16.pdf
RFQ
400CFX6.8MEFCT810X16
400CFX6.8MEFCT810X16
výrobcovia: Rubycon
Skladom: 295313 pcs
Stiahnuť ▼: 400CFX6.8MEFCT810X16.pdf
RFQ
400CJ
400CJ
výrobcovia: Bussmann (Eaton)
popis: FUSE CRTRDGE 400A 600VAC/250VDC