400BXC47MEFCCC16X25
RubyconRubycon
400BXC47MEFCCC16X25 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 400BXC47MEFCCC16X25
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 47UF 20% 400V RADIAL
listoch: 1.400BXC47MEFCCC16X25.pdf2.400BXC47MEFCCC16X25.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
600 pcs
  • správa
Špecifikácie 400BXC47MEFCCC16X25
Číslo dielu 400BXC47MEFCCC16X25 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 47UF 20% 400V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 77555 pcs Dátový hárok 1.400BXC47MEFCCC16X25.pdf2.400BXC47MEFCCC16X25.pdf
Napätie - hodnotené 400V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.630" Dia (16.00mm)
séria BXC Ripple Current @ nízkej frekvencie 472mA @ 120Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 33 Weeks
Životnosť @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 47µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
kapacitné 47µF aplikácia General Purpose