400BXC4.7MEFC8X16
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 400BXC4.7MEFC8X16
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM RAD
listoch: 1.400BXC4.7MEFC8X16.pdf2.400BXC4.7MEFC8X16.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 400BXC4.7MEFC8X16
Číslo dielu 400BXC4.7MEFC8X16 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM RAD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 343548 pcs Dátový hárok 1.400BXC4.7MEFC8X16.pdf2.400BXC4.7MEFC8X16.pdf
Napätie - hodnotené 400V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria BXC hodnotenie -
polarizácia Polar Balík / puzdro Radial, Can
Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 24 Weeks
Životnosť @ Temp. - Rozostup vedenia 0.138" (3.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.709" (18.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 4.7µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can
kapacitné 4.7µF aplikácia General Purpose