35ZLQ680MEFC10X20
RubyconRubycon
35ZLQ680MEFC10X20 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 35ZLQ680MEFC10X20
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 680UF 20% 35V T/H
listoch: 1.35ZLQ680MEFC10X20.pdf2.35ZLQ680MEFC10X20.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie 35ZLQ680MEFC10X20
Číslo dielu 35ZLQ680MEFC10X20 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 680UF 20% 35V T/H Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 301382 pcs Dátový hárok 1.35ZLQ680MEFC10X20.pdf2.35ZLQ680MEFC10X20.pdf
Napätie - hodnotené 35V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria ZLQ Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.172A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.13A @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 1189-3663
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks
Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 18 mOhms
Výška - sedenie (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 680µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapacitné 680µF