35ZLQ270MEFC8X16
RubyconRubycon
35ZLQ270MEFC8X16 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 35ZLQ270MEFC8X16
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 270UF 20% 35V T/H
listoch: 1.35ZLQ270MEFC8X16.pdf2.35ZLQ270MEFC8X16.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie 35ZLQ270MEFC8X16
Číslo dielu 35ZLQ270MEFC8X16 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 270UF 20% 35V T/H Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 483781 pcs Dátový hárok 1.35ZLQ270MEFC8X16.pdf2.35ZLQ270MEFC8X16.pdf
Napätie - hodnotené 35V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria ZLQ Ripple Current @ nízkej frekvencie 695mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.39A @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 1189-3659
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 24 Weeks
Životnosť @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.138" (3.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 38 mOhms
Výška - sedenie (Max) 0.689" (17.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 270µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C kapacitné 270µF