35ZL680MEFC12.5X20
RubyconRubycon
35ZL680MEFC12.5X20 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 35ZL680MEFC12.5X20
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 680UF 20% 35V RADIAL
listoch: 1.35ZL680MEFC12.5X20.pdf2.35ZL680MEFC12.5X20.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie 35ZL680MEFC12.5X20
Číslo dielu 35ZL680MEFC12.5X20 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 680UF 20% 35V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 195659 pcs Dátový hárok 1.35ZL680MEFC12.5X20.pdf2.35ZL680MEFC12.5X20.pdf
Napätie - hodnotené 35V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.492" Dia (12.50mm)
séria ZL Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.298A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.36A @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 1189-3999
35ZL680MEFC12.5X20-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 34 Weeks
Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 21 mOhms
Výška - sedenie (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 680µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapacitné 680µF