35ZL56MEFCTA6.3X11
RubyconRubycon
35ZL56MEFCTA6.3X11 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 35ZL56MEFCTA6.3X11
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 56UF 20% 35V RADIAL
listoch: 1.35ZL56MEFCTA6.3X11.pdf2.35ZL56MEFCTA6.3X11.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie 35ZL56MEFCTA6.3X11
Číslo dielu 35ZL56MEFCTA6.3X11 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 56UF 20% 35V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 844046 pcs Dátový hárok 1.35ZL56MEFCTA6.3X11.pdf2.35ZL56MEFCTA6.3X11.pdf
Napätie - hodnotené 35V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.248" Dia (6.30mm)
séria ZL Ripple Current @ nízkej frekvencie 162mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 405mA @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.098" (2.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
impedancia 130 mOhms Výška - sedenie (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 56µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapacitné 56µF aplikácia General Purpose