35ZL270MEFCTA8X20
RubyconRubycon
35ZL270MEFCTA8X20 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 35ZL270MEFCTA8X20
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 270UF 20% 35V RADIAL
listoch: 1.35ZL270MEFCTA8X20.pdf2.35ZL270MEFCTA8X20.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 35ZL270MEFCTA8X20
Číslo dielu 35ZL270MEFCTA8X20 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 270UF 20% 35V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 366986 pcs Dátový hárok 1.35ZL270MEFCTA8X20.pdf2.35ZL270MEFCTA8X20.pdf
Napätie - hodnotené 35V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria ZL Ripple Current @ nízkej frekvencie 625mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.25A @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.138" (3.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
impedancia 41 mOhms Výška - sedenie (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 270µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
kapacitné 270µF aplikácia General Purpose