35ZL220MEFCT810X12.5
RubyconRubycon
35ZL220MEFCT810X12.5 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 35ZL220MEFCT810X12.5
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL
listoch: 1.35ZL220MEFCT810X12.5.pdf2.35ZL220MEFCT810X12.5.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 35ZL220MEFCT810X12.5
Číslo dielu 35ZL220MEFCT810X12.5 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 405735 pcs Dátový hárok 1.35ZL220MEFCT810X12.5.pdf2.35ZL220MEFCT810X12.5.pdf
Napätie - hodnotené 35V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria ZL Ripple Current @ nízkej frekvencie 515mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.03A @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks Životnosť @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
impedancia 53 mOhms Výška - sedenie (Max) 0.551" (14.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 220µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C
kapacitné 220µF aplikácia General Purpose