35TRV680M12.5X16
RubyconRubycon
35TRV680M12.5X16 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 35TRV680M12.5X16
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 680UF 20% 35V SMD
listoch: 1.35TRV680M12.5X16.pdf2.35TRV680M12.5X16.pdf3.35TRV680M12.5X16.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
  • správa
Špecifikácie 35TRV680M12.5X16
Číslo dielu 35TRV680M12.5X16 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 680UF 20% 35V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Napätie - hodnotené 35V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy 0.512" L x 0.512" W (13.00mm x 13.00mm) Veľkosť / rozmer 0.492" Dia (12.50mm)
séria TRV Ripple Current @ nízkej frekvencie 720mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.2A @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro Radial, Can - SMD Ostatné mená 1189-3561-1
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 25 Weeks
Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 74 mOhms
Výška - sedenie (Max) 0.650" (16.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 680µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 10000 Hrs @ 105°C kapacitné 680µF