35TRV220M10X10.5
RubyconRubycon
35TRV220M10X10.5 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 35TRV220M10X10.5
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 220UF 20% 35V SMD
listoch: 1.35TRV220M10X10.5.pdf2.35TRV220M10X10.5.pdf3.35TRV220M10X10.5.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie 35TRV220M10X10.5
Číslo dielu 35TRV220M10X10.5 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 220UF 20% 35V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Napätie - hodnotené 35V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria TRV Ripple Current @ nízkej frekvencie 510mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 850mA @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Original-Reel®
Balík / puzdro Radial, Can - SMD Ostatné mená 1189-3559-6
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks
Životnosť @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 120 mOhms
Výška - sedenie (Max) 0.413" (10.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 220µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 8000 Hrs @ 105°C kapacitné 220µF