35PX4700MEFC18X31.5
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 35PX4700MEFC18X31.5
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM RAD
listoch: 1.35PX4700MEFC18X31.5.pdf2.35PX4700MEFC18X31.5.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
  • správa
Špecifikácie 35PX4700MEFC18X31.5
Číslo dielu 35PX4700MEFC18X31.5 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM RAD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 51475 pcs Dátový hárok 1.35PX4700MEFC18X31.5.pdf2.35PX4700MEFC18X31.5.pdf
Napätie - hodnotené 35V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.709" Dia (18.00mm)
séria PX hodnotenie -
polarizácia Polar Balík / puzdro Radial, Can
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 30 Weeks
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.299" (33.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 4700µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapacitné 4700µF aplikácia General Purpose