35PX3300MEFCGC16X25
RubyconRubycon
35PX3300MEFCGC16X25 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 35PX3300MEFCGC16X25
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 3300UF 20% 35V RADIAL
listoch: 1.35PX3300MEFCGC16X25.pdf2.35PX3300MEFCGC16X25.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
600 pcs
  • správa
Špecifikácie 35PX3300MEFCGC16X25
Číslo dielu 35PX3300MEFCGC16X25 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 3300UF 20% 35V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 71841 pcs Dátový hárok 1.35PX3300MEFCGC16X25.pdf2.35PX3300MEFCGC16X25.pdf
Napätie - hodnotené 35V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.630" Dia (16.00mm)
séria PX Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.68A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.932A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 33 Weeks Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 3300µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapacitné 3300µF