315MXC680MEFCSN30X50
RubyconRubycon
315MXC680MEFCSN30X50 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 315MXC680MEFCSN30X50
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 680UF 20% 315V SNAP
listoch: 1.315MXC680MEFCSN30X50.pdf2.315MXC680MEFCSN30X50.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie 315MXC680MEFCSN30X50
Číslo dielu 315MXC680MEFCSN30X50 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 680UF 20% 315V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 15184 pcs Dátový hárok 1.315MXC680MEFCSN30X50.pdf2.315MXC680MEFCSN30X50.pdf
Napätie - hodnotené 315V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.181" Dia (30.00mm)
séria MXC Ripple Current @ nízkej frekvencie 2.14A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.996A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Ostatné mená 1189-1790
315MXC680MEFCSN30X50-ND
Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks
Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 2.047" (52.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 680µF 315V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
kapacitné 680µF aplikácia General Purpose