315MXC330MEFCSN25X40
RubyconRubycon
315MXC330MEFCSN25X40 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 315MXC330MEFCSN25X40
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 315V SNAP
listoch: 1.315MXC330MEFCSN25X40.pdf2.315MXC330MEFCSN25X40.pdf
  • správa
Špecifikácie 315MXC330MEFCSN25X40
Číslo dielu 315MXC330MEFCSN25X40 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 330UF 20% 315V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 27235 pcs Dátový hárok 1.315MXC330MEFCSN25X40.pdf2.315MXC330MEFCSN25X40.pdf
Napätie - hodnotené 315V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.984" Dia (25.00mm)
séria MXC Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.23A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.722A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 330µF 315V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C kapacitné 330µF