25ZT560M10X23
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 25ZT560M10X23
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM RAD
listoch: 1.25ZT560M10X23.pdf2.25ZT560M10X23.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 25ZT560M10X23
Číslo dielu 25ZT560M10X23 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM RAD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 210977 pcs Dátový hárok 1.25ZT560M10X23.pdf2.25ZT560M10X23.pdf
Napätie - hodnotené 25V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria ZT Ripple Current @ nízkej frekvencie 729mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.62A @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar Balík / puzdro Radial, Can
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 22 Weeks
Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 125°C Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.984" (25.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 560µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 125°C
kapacitné 560µF aplikácia General Purpose