25ZT330M10X16
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 25ZT330M10X16
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM RAD
listoch: 1.25ZT330M10X16.pdf2.25ZT330M10X16.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 25ZT330M10X16
Číslo dielu 25ZT330M10X16 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM RAD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 248648 pcs Dátový hárok 1.25ZT330M10X16.pdf2.25ZT330M10X16.pdf
Napätie - hodnotené 25V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria ZT Ripple Current @ nízkej frekvencie 643.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.43A @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 125°C
Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
impedancia 50 mOhms Výška - sedenie (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 330µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 125°C
kapacitné 330µF aplikácia General Purpose