25ZLH820MEFCT810X20
RubyconRubycon
25ZLH820MEFCT810X20 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 25ZLH820MEFCT810X20
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 820UF 20% 25V RADIAL
listoch: 1.25ZLH820MEFCT810X20.pdf2.25ZLH820MEFCT810X20.pdf
  • správa
Špecifikácie 25ZLH820MEFCT810X20
Číslo dielu 25ZLH820MEFCT810X20 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 820UF 20% 25V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 244292 pcs Dátový hárok 1.25ZLH820MEFCT810X20.pdf2.25ZLH820MEFCT810X20.pdf
Napätie - hodnotené 25V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria ZLH Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.176A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.96A @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
impedancia 20 mOhms Výška - sedenie (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 820µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapacitné 820µF aplikácia General Purpose