25ZLH68MEFCTA5X11
RubyconRubycon
25ZLH68MEFCTA5X11 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 25ZLH68MEFCTA5X11
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 68UF 20% 25V RADIAL
listoch: 1.25ZLH68MEFCTA5X11.pdf2.25ZLH68MEFCTA5X11.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie 25ZLH68MEFCTA5X11
Číslo dielu 25ZLH68MEFCTA5X11 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 68UF 20% 25V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1062833 pcs Dátový hárok 1.25ZLH68MEFCTA5X11.pdf2.25ZLH68MEFCTA5X11.pdf
Napätie - hodnotené 25V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.197" Dia (5.00mm)
séria ZLH Ripple Current @ nízkej frekvencie 172.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 345mA @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks Životnosť @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.079" (2.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
impedancia 220 mOhms Výška - sedenie (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 68µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C
kapacitné 68µF aplikácia General Purpose