25YXG680M10X20
RubyconRubycon
25YXG680M10X20 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 25YXG680M10X20
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 680UF 20% 25V RADIAL
listoch: 1.25YXG680M10X20.pdf2.25YXG680M10X20.pdf
  • správa
Špecifikácie 25YXG680M10X20
Číslo dielu 25YXG680M10X20 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 680UF 20% 25V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5110 pcs Dátový hárok 1.25YXG680M10X20.pdf2.25YXG680M10X20.pdf
Napätie - hodnotené 25V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria YXG Ripple Current @ nízkej frekvencie 770mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.4A @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 1189-1240
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
impedancia 46 mOhms Výška - sedenie (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 680µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapacitné 680µF aplikácia General Purpose