25YXG5600MEFCGC18X40
RubyconRubycon
25YXG5600MEFCGC18X40 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 25YXG5600MEFCGC18X40
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 5600UF 20% 25V RADIAL
listoch: 1.25YXG5600MEFCGC18X40.pdf2.25YXG5600MEFCGC18X40.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
  • správa
Špecifikácie 25YXG5600MEFCGC18X40
Číslo dielu 25YXG5600MEFCGC18X40 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 5600UF 20% 25V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 62203 pcs Dátový hárok 1.25YXG5600MEFCGC18X40.pdf2.25YXG5600MEFCGC18X40.pdf
Napätie - hodnotené 25V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.709" Dia (18.00mm)
séria YXG Ripple Current @ nízkej frekvencie 2.996A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.28A @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks Životnosť @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
impedancia 12 mOhms Výška - sedenie (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 5600µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C
kapacitné 5600µF aplikácia General Purpose