25WA4700MEFCGC18X25
Prehľad produktov
Číslo dielu: 25WA4700MEFCGC18X25
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 4700UF 20% 25V RADIAL
listoch: 1.25WA4700MEFCGC18X25.pdf2.25WA4700MEFCGC18X25.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
  • správa
Špecifikácie 25WA4700MEFCGC18X25
Číslo dielu 25WA4700MEFCGC18X25 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 4700UF 20% 25V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 74308 pcs Dátový hárok 1.25WA4700MEFCGC18X25.pdf2.25WA4700MEFCGC18X25.pdf
Napätie - hodnotené 25V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.709" Dia (18.00mm)
séria WA Ripple Current @ nízkej frekvencie 2A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.3A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 4700µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapacitné 4700µF