25WA220MEFCTA8X9
Prehľad produktov
Číslo dielu: 25WA220MEFCTA8X9
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL
listoch: 1.25WA220MEFCTA8X9.pdf2.25WA220MEFCTA8X9.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie 25WA220MEFCTA8X9
Číslo dielu 25WA220MEFCTA8X9 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 630888 pcs Dátový hárok 1.25WA220MEFCTA8X9.pdf2.25WA220MEFCTA8X9.pdf
Napätie - hodnotené 25V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria WA Ripple Current @ nízkej frekvencie 320mA @ 120Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Tape & Box (TB) Balík / puzdro Radial, Can
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 0.138" (3.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 220µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapacitné 220µF aplikácia General Purpose