25ST106MD15750
RubyconRubycon
25ST106MD15750 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 25ST106MD15750
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP FILM 10UF 20% 25VDC 2220
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie 25ST106MD15750
Číslo dielu 25ST106MD15750 Výrobca Rubycon
popis CAP FILM 10UF 20% 25VDC 2220 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 12203 pcs Dátový hárok
Napätie - DC 25V Napájacie napätie - AC -
tolerancia ±20% ukončenie Solder Pads
Veľkosť / rozmer 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) séria PMLCAP®, ST
hodnotenie - obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro 2220 (5750 Metric) Ostatné mená 1189-1805-1
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 5 (48 Hours) Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.071" (1.80mm)
Vlastnosti - Dielektrický materiál Acrylic, Metallized
Detailný popis 10µF Film Capacitor 25V Acrylic, Metallized 2220 (5750 Metric) kapacitné 10µF