25ST105K3216-ND
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 25ST105K3216-ND
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP FILM 1UF 10% 25VDC 1206
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie 25ST105K3216-ND
Číslo dielu 25ST105K3216-ND Výrobca Rubycon
popis CAP FILM 1UF 10% 25VDC 1206 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 90131 pcs Dátový hárok
Napätie - DC 25V Napájacie napätie - AC -
tolerancia ±10% ukončenie Solder Pads
Veľkosť / rozmer 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) séria PMLCAP®, ST
hodnotenie - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 1206 (3216 Metric) Ostatné mená 25ST105K3216X
25ST105K3216X-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.063" (1.60mm)
Vlastnosti - Dielektrický materiál Acrylic, Metallized
Detailný popis 1µF Film Capacitor 25V Acrylic, Metallized 1206 (3216 Metric) kapacitné 1µF