25SJV47M6.3X8
RubyconRubycon
25SJV47M6.3X8 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 25SJV47M6.3X8
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 47UF 20% 25V SMD
listoch: 1.25SJV47M6.3X8.pdf2.25SJV47M6.3X8.pdf3.25SJV47M6.3X8.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie 25SJV47M6.3X8
Číslo dielu 25SJV47M6.3X8 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 47UF 20% 25V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 151953 pcs Dátový hárok 1.25SJV47M6.3X8.pdf2.25SJV47M6.3X8.pdf3.25SJV47M6.3X8.pdf
Napätie - hodnotené 25V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Veľkosť / rozmer 0.248" Dia (6.30mm)
séria SJV Ripple Current @ nízkej frekvencie 63mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 94.5mA @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro Radial, Can - SMD Ostatné mená 1189-2439-1
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 30 Weeks
Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 47µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 3000 Hrs @ 105°C
kapacitné 47µF aplikácia General Purpose