25SGV47M6.3X8
RubyconRubycon
25SGV47M6.3X8 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 25SGV47M6.3X8
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 47UF 20% 25V SMD
listoch: 1.25SGV47M6.3X8.pdf2.25SGV47M6.3X8.pdf3.25SGV47M6.3X8.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
900 pcs
1800 pcs
2700 pcs
  • správa
Špecifikácie 25SGV47M6.3X8
Číslo dielu 25SGV47M6.3X8 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 47UF 20% 25V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 434326 pcs Dátový hárok 1.25SGV47M6.3X8.pdf2.25SGV47M6.3X8.pdf3.25SGV47M6.3X8.pdf
Napätie - hodnotené 25V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Veľkosť / rozmer 0.248" Dia (6.30mm)
séria SGV Ripple Current @ nízkej frekvencie 79mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 118.5mA @ 10kHz hodnotenie AEC-Q200
polarizácia - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Radial, Can - SMD Ostatné mená 1189-4099-2
25SGV47M6.3X8-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 30 Weeks
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 47µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
kapacitné 47µF aplikácia Automotive