25MU154MZ22012
RubyconRubycon
25MU154MZ22012 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 25MU154MZ22012
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP FILM 0.15UF 20% 25VDC 0805
listoch: 25MU154MZ22012.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
  • správa
Špecifikácie 25MU154MZ22012
Číslo dielu 25MU154MZ22012 Výrobca Rubycon
popis CAP FILM 0.15UF 20% 25VDC 0805 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 59695 pcs Dátový hárok 25MU154MZ22012.pdf
Napätie - DC 25V Napájacie napätie - AC -
tolerancia ±20% ukončenie Solder Pads
Veľkosť / rozmer 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) séria PMLCAP®, MU
hodnotenie - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 0805 (2012 Metric) Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours)
Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.047" (1.20mm)
Vlastnosti - Dielektrický materiál Acrylic, Metallized
Detailný popis 0.15µF Film Capacitor 25V Acrylic, Metallized 0805 (2012 Metric) kapacitné 0.15µF