25MU154M2012
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 25MU154M2012
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP FILM 0.15UF 20% 25VDC 0805
listoch: 25MU154M2012.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie 25MU154M2012
Číslo dielu 25MU154M2012 Výrobca Rubycon
popis CAP FILM 0.15UF 20% 25VDC 0805 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 89819 pcs Dátový hárok 25MU154M2012.pdf
Napätie - DC 25V Napájacie napätie - AC -
tolerancia ±20% ukončenie Solder Pads
Veľkosť / rozmer 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) séria PMLCAP®, MU
hodnotenie - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 0805 (2012 Metric) Ostatné mená 25MU0.1502012X
25MU0.1502012X-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks
Rozostup vedenia - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.047" (1.20mm) Vlastnosti -
Dielektrický materiál Acrylic, Metallized Detailný popis 0.15µF Film Capacitor 25V Acrylic, Metallized 0805 (2012 Metric)
kapacitné 0.15µF aplikácia DC Link, DC Filtering