220TXW220MEFC12.5X50
RubyconRubycon
220TXW220MEFC12.5X50 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 220TXW220MEFC12.5X50
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 220UF 20% 220V RADIAL
listoch: 1.220TXW220MEFC12.5X50.pdf2.220TXW220MEFC12.5X50.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie 220TXW220MEFC12.5X50
Číslo dielu 220TXW220MEFC12.5X50 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 220UF 20% 220V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 69260 pcs Dátový hárok 1.220TXW220MEFC12.5X50.pdf2.220TXW220MEFC12.5X50.pdf
Napätie - hodnotené 220V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.492" Dia (12.50mm)
séria TXW Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.08A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.51A @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 1189-1198
220TXW220MEFC125X50
220TXW220MEFCEFR12.5X50
Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks
Životnosť @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 2.067" (52.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 220µF 220V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
kapacitné 220µF aplikácia General Purpose