220TXW150MEFR12.5X35
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 220TXW150MEFR12.5X35
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM
listoch: 1.220TXW150MEFR12.5X35.pdf2.220TXW150MEFR12.5X35.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie 220TXW150MEFR12.5X35
Číslo dielu 220TXW150MEFR12.5X35 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 58407 pcs Dátový hárok 1.220TXW150MEFR12.5X35.pdf2.220TXW150MEFR12.5X35.pdf
Napätie - hodnotené 220V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.492" Dia (12.50mm)
séria TXW Ripple Current @ nízkej frekvencie 860mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.2A @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar Balík / puzdro Radial, Can
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Výrobca štandardná doba výroby 32 Weeks Životnosť @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.476" (37.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 150µF 220V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C kapacitné 150µF